Tel. 25 682 35 40
E-mail: pp8garwolin@o2.pl
Adres: ul. Żołnierzy II Armii Woj. Pol. 30, 08-400 Garwolin

Dnia 16 maja miała miejsce wyjątkowa, pełna radości inicjatywa - Dzień Sportu.   Jest to wyjątkowy dzień dla naszych przedszkolaków. W tym roku kolejny raz przy współpracy  nauczycieli z Zespołu Szkół nr 2im. Tadeusza Kościuszki w Garwolinie udaliśmy się na stadion, by spróbować swoich sił w konkurencjach i zabawach sportowych na świeżym powietrzu.  Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z konkurencjami, wykazały się szybkością, zwinnością, skocznością i celnością. Nauczyły się, że sport  to bardzo przyjemna i emocjonująca forma spędzania czasu, która daje wiele radości i wspomaga naszą kondycję fizyczną oraz zdrowie. Nasze przedszkolaki wykazały się ogromnym zapałem oraz radością biorąc udział we wszystkich aktywnościach sportowych i w dowód uznania otrzymały złoty medal.